Komornik w Warszawie z doświadczeniem

Czynności wykonywane przez komornika w Warszawie, który decyzją z dnia 8 sierpnia 2019 r. po przeprowadzonym konkursie Ministra Sprawiedliwości na zwolnione stanowisko po Piotrze Gurniaku – powołał Dominika Macieja Daniłowicza na Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie.

komornik w Warszawie

Komornik Dominik Maciej Daniłowicz jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Z zawodem związany jest od 10 lat – zaczynając swoją przygodę od aplikacji oraz asesury, które odbył w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie. W trakcie ich trwania miał okazję pełnić w charakterze zastępstwa funkcję komornika sądowego. Co za tym idzie – wykonywał czynności przeznaczone jedynie dla tej profesji.

W swojej karierze – warszawski komornik zbierał doświadczenie także w kancelariach adwokackich. Aktualnie wykonuje czynności komornicze na warszawskim Targówku zgodnie z obszarem właściwości sądu apelacyjnego w Warszawie.